2. Kolejka - pierwsze stracone punkty

Silesia Godula - Budoserwis 3:3 (1:0)

Do meczu podchodzimy w nieco okrojonej kadrze. W spotkanie zabrakło kontuzjowanych (Bzykol, Klimas oraz Siwy) i z niewiadomych powodów Pankola. Spotkanie rozpoczynamy w spokojnie , początkowe badanie się na wzajem nie przyniosło żadnych bramkowych sytuacji , mimo wszystko w pierwszych minutach to my prowadzimy grę i wyglądamy na lepiej zorganizowanych. Cierpliwa gra w końcu przynosi rezultat i strzelamy bramkę na 1:0. Gra do końca pierwszej połowy nie zmienia się do przerwy prowadzimy 1:0.

Po przerwie wyprowadzamy bardzo mocny cios, rywale nawet nie zdążyli nawet "powąchać" piłki a zrobiło się 2:0 i możemy spokojnie kontynuować grę. Wydawało by się, że mamy rywali na deskach a po kolejnych 5 minutach to my się na nich znaleźliśmy. Chwila dekoncentracji i tracimy 3 bramki a co najgorsze po naszych drobnych błędach. Na szczęście drużyna dobrze zareagowała na sytuację i bardzo mocno naciskamy rywali, chwilami nawet zbyt ostro czego efektem żółtko dla Dukola. Oblężenie pozwoliło nam doprowadzić do wyrównania a na zwycięską bramkę niestety zabrakło nam kilku minut.

Podsumowując , wysiłek z całego meczu niweczy 5 minut nieuwagi a remis jest dla nas jak porażka.